Služby

Ponúkame služby infra kúrenia

Infra kúrenie? EXCEL Heating Film najlepšia voľba.

Infrakúrenie je založené na infračervenom žiarení ideálnym pre všetky druhy stavieb. Akumulačný podlahový systém je ideálny na vytvrorenie plnohodnotného vykurovania Vášho domova.

Podlahové infra vykurovanie

Podlahové infra kúrenie je vhodné do všetkých priestorov. Môžete ho použiť či pri rekonštrukcii alebo pri výstavbe novostavby. Je vhodné aj do bytov alebo chát.

Stropné a stenové infra kúrenie

Stropné a stenové infrakúrenie sa umiestnuje priamo pod sadrokartónové dosky a to mu umožňuje odovzdávanie vačšieho množstva tepla.

Máte otázky? Kontaktuje nás 0944 060 427

Nízka spotreba a vysoká úspora

Elektrické kúrenie Felix EXCEL s termostatmi je najhospodárnejší spomedzi všetkých vykurovacích systémov. Realizačné náklady v porovnaní so systémom fungujúcim na plyn sú cca 30%. Vykurovací film Felix dodávame s výkonom 110W/m2 a náklady na vykurovanie sú oproti klasickým vykurovacím systémom oveľa prijateľnejšie. Systém kúrenia Felix nevyžaduje žiadnu údržbu.

Zdravé vykurovanie a STOP alergii na prach a pleseň

Infrakúrenie chráni proti plesniam, infra teplo ohrieva steny rýchlejšie ako vzduch v miestnosti. V prípade, že nedochádza ku kondenzácii pár, nie je možné, aby sa na stene tvorila pleseň. Suché steny udržujú teplo lepšie ako mokré, čím sa znižujú náklady na vykurovanie. Infrakúrenie nespôsobuje prúdenie vzduchu, ktoré vytvára prach. Tento systém udržuje čistý a mierne suchý vzduch. Infračervené teplo zohrieva svaly, orgány, kĺby a kosti. Zlepšuje krvný obeh a lymfatický obeh, podporuje prevenciu chorôb.

Najkvalitnejšie materiály EXCEL Heating Film

Výrobca Felix EXCEL používa najlepší uhlík, aký sa dnes na trhu nachádza. Tajná zmes uhlíkovej pasty umožňuje aby sa pri aplikovanom napätí vyrábalo správne množstvo čistej energie. Čistá meď s obsahom 99,92% a zlúčenina striebra s obsahom 99,99% zabezpečuje rovnomerné rozloženia tepla vo vykurovacej fólii. Dokonalý prenos energie znižuje vnútornú statickú elektrinu. Keď sa vezmú do úvahy všetky faktory ako materiály použité pri výrobe, výskume, dizajne, bezpečnosti a cene, tak naša značka Felix EXCEL je najdôveryhodnejšou vykurovacou fóliou v priemysle.